pozadie

Espaňol Amigo Jazykova Akademia

IČO:40752305
Ulica a číslo:Teplicka
Mesto:Bratislava
PSČ:831 02
Platca DPH:Nie
Kontaktná osoba:Eduardo Mlatko
Email kontaktnej osoby:[email protected]
Telefón kontaktnej osoby:+421940533021
Informácie o spoločnosti:❱❱ Skúsenosti z praxe: Naša výučba sa sústredí na reálne konverzačné situácie, správny výslovnosť, a praktické použitie španielčiny v každodennom živote. Nebudete sa len učiť španielčinu, ale skutočne sa ňou naučíte komunikovať.

❱❱ Rôzne úrovne: Učím španielčinu na rôznych úrovniach, od absolútnych začiatočníkov až po pokročilých hovoriacich.

❱❱ Flexibilnosť: S mojimi voľnými časmi a flexibilnými fixnými hodinami si môžete zarezervovať lekcie, ktoré vám najviac vyhovujú. Ak potrebujete zmeniť termín, vieme sa dohodnúť na alternatívnom čase.

❱❱ Dôraz na kvalitu: Sústredíme sa na konverzáciu, gramatiku, výslovnosť a mnoho ďalších jazykových aspektov. Moja cieľová skupina sú študenti vo veku od 12 do 70 rokov, takže neváhajte a pridajte sa aj vy!
Poskytované vzdelávacie aktivity:V ústredí Espaňol Amigo Akademie online aj osobne v Bratislavy ponúkame kurzy španielčiny, angličtiny, slovenčina a mnoho ďalších jazykov. Všetci naši učitelia sú rodení španieli a sú vysoko kvalifikovaní.
Okrem toho ponúkame najvyššiu kvalitu za najlepšiu cenu. Naše skupinovy kurzy trvajú 10 týždňov (40 lekcií 60 minút) a cena je 189 eur (registrácia je bezplatná), Ale aj konverzačný individuálny kurz podľa potrieb aj špecialít.