pozadie

VZDELÁVANIE Košice s.r.o.

IČO:47034866
Ulica a číslo:Rosná 22
Mesto:Košice
PSČ:040 01
Platca DPH:Áno
Kontaktná osoba:Ing. Františka Dudásová
Email kontaktnej osoby:[email protected]
Telefón kontaktnej osoby:+421 908 975 079
Informácie o spoločnosti:"Sme Váš odrazový mostík k nadobudnutiu a zvyšovaniu odbornej kvalifikácie."

- Vzdelávanie dospelých sa stáva čoraz dôležitejším, keďže takmer vo všetkých pracovných oblastiach je potrebná sústavná odborná kvalifikácia.

- Vyučujeme modernými metódami orientovanými na cieľovú skupinu. Systémy riadenia vzdelávania flexibilne prispôsobujeme požiadavkám a potrebám účastníkom kurzov. Veľký význam prikladáme ďalšiemu vzdelávaniu orientovanému na prax. Tradičnú metódu prezenčného vzdelávania dopĺňame online vzdelávaním.

- Našou najvyššou prioritou je Vás optimálne teoreticky aj prakticky pripraviť na Vaše ďalšie uplatnenie na trhu práce. Absolventi našich kurzov by mali byť schopní rýchlo a jednoducho implementovať to, čo sa naučili do svojej každodennej praxe.

- Učte sa od najlepších. Naši lektori majú vynikajúce odborné znalosti a dlhoročné praktické skúsenosti vo svojich odboroch. Sme hrdí na náš odborný tím, ktorý je základným kameňom nášho odborného vzdelávania.
Poskytované vzdelávacie aktivity:Prečo absolvovať vzdelávací program / kurz v spoločnosti VZDELÁVANIE Košice?

- záleží nám na spokojnosti našich absolventov, k práci pristupujeme profesionálne, ľudský prístup je pre nás samozrejmosťou

- držíme kvalitu za rozumné ceny