pozadie
Posledná zmena: 05.07.2024

Kurz Základné využitie Adobe Photoshop I/ cez UPSVR zdarma

Miesto realizácie kurzu:Košice, Szakkayho 1, 040 01
Kurz sa poskytuje: Celá SR
Cena kurzu (cena s DPH):899 EUR
Poznámka k cene:Nezamestnaný aj zamestnaný - hradený kurz UPSVaR v rámci projektu Zručnosti pre trh práce
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Po absolvovaní kurzu Základné využitie Adobe Photoshop I získate základné znalosti a schopnosti potrebné na prácu v prostredí Adobe Photoshop. Konkrétne sa naučíte pracovať s rozhraním programu a jeho základnými nastaveniami. Budete schopní upravovať obrázky vrátane zmeny ich veľkosti, otočenia či rozlíšenia, a pracovať s vrstvami, čím budete môcť vytvárať komplexné grafické úpravy.

Okrem toho zvládnete prácu s textom a typografiou, vrátane pridávania textu do obrázkov, jeho formátovania a aplikovania rôznych efektov. Tiež sa naučíte používať nástroje na výber a maskovanie, čo vám umožní precízne upravovať časti obrázkov. Vaše zručnosti sa dotknú aj práce s filtrov a efektmi, čo vám umožní kreatívne spracovávať fotografie a grafiku.

Viac info:
https://edu-co.sk/kurz-adobe-photoshop-i/
Organizačné údaje o kurze:Online formou živých hovorov v rámci SK
Dátum realizácie:19.08.2024 Poznámka k termínu realizácie:Kurzy otvárame priebežne podľa záujmu. O dostupnosti termínov sa môžete informovať telefonicky alebo mailom.
Rozsah kurzu:64 h.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Mgr. Zuzana Šimonová
Telefón:+421 951 596 292
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:EDU.CO spol. s.r.o.
Adresa:Szakkayho 1, 04001 Košice
Informácie o spoločnosti:EDU.CO je vzdelávacou a poradenskou spoločnosťou poskytujúcou profesionálne a moderné služby v oblasti vzdelávania.Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozvíja svoje vzdelávacie programy spolu s inovatívními metódami.

Naše vzdelávacie aktivity prispôsobujeme tak požiadavkám našich záujemcov ako aj pracovnému trhu. Snažíme sa flexibilne reagovať na podnety z trhu práce. Otvárame vzdelávacie programy, ktoré naši absolventi dokážu naplno využiť pri hľadaní zamestnania.

Našim cieľom je zvyšovať kvalifikáciu našich absolventov a pomôcť im pri ich uplatnení sa na trhu práce.
Vzdelávacie aktivity:Naše vzdelávacie programy sú zamerané na: - programovanie a tvorbu webstránok - webdizajn - komunikačné školenia - predajné techniky - techniku administratívy - rozvoj osobnosti - manažérske kurzy