pozadie
Posledná zmena: 14.08.2023

Kurz Zvýš svoju hodnotu na trhu práce - možnosť preplatenia celej sumy

Miesto realizácie kurzu:Hradná ulica Liptovský Hrádok
Kurz sa poskytuje: Celá SR, Rakúsko (Austria), Chorvátsko (Croatia), Česko (Czech Republic), Nemecko (Germany), Maďarsko (Hungary), Poľsko (Poland), Slovinsko (Slovenia), Veľká Británia (UK)
Cena kurzu (cena s DPH):933 EUR (777.50 EUR bez DPH)
Poznámka k cene:Možnosť absolvovať kurz cez Nestrať prácu
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Cítite sa niekedy bez energie, bez nadšenia, bez motivácie?
Zažili ste stav vyhorenia a nevedeli ste ako z neho von?
Bojíte sa nového prostredia, strach zo začlenenia?
Strácate dôveru v seba?
Máte ciele, stretávate sa s prekážkami a neviete ako ich prekonať?
Obsah kurzu je zameraný na rozvoj osobnosti. Pomocou kurzu dokážu účastníci zlepšiť komunikačné zručnosti. Odkryjeme cestu víťazstva nad sebou samých. Zvýšenie vedomia svojej hodnoty, prekonanie strachov. Nájdenie rovnováhy, radosti zo života, predchádzanie syndrómu vyhorenia. Kurz podporí vnútorné posilnenie, vytrvalosť, sebavedomie, zvládanie výziev, prekážok. Účastníkom pomôžu tieto informácie uplatniť sa vo všetkých oblastiach, kde sa pracuje s ľuďmi. Kurz je vedený osobne pre ľudí z blízkeho okolia Liptovského Hrádku, Dolného Kubína. Pre ľudí z iných miest bude vedený online prezenčnou formou.
Organizačné údaje o kurze:Osobne bude kurz prebiehať v mestách Liptovský Hrádok pre ľudí z blízkeho okolia pri minimálnom počte ľudí 5 a viac, 5 dní po 6 hodín. Online bude kurz prebiehať 10 dní po 3 hodiny živými rozhovormi, zaujímavou, interaktívnou formou. Súčasťou je zdieľanie osobného príbehu úspechu.
Poznámka k termínu realizácie:Kurz otvárame pravidelne a opakovane
Rozsah kurzu:30 h.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Mgr. Zuzana Duong Zápotočná
Telefón:+421908819282
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:Duong, s. r. o.
Adresa:Vyšné Fabriky, 033 01 Liptovsky Hradok
Informácie o spoločnosti:Spoločnosť zaoberajúca sa vzdelávaním, osobnostným rozvojom, podporou, rastom, usmerňovaním, mentoringom a profesionálnym coachingom na základe vlastného príbehu úspechu a overených krokov
Vzdelávacie aktivity:Komunikačný tréning, vnímanie svojej hodnoty, strachy, predchádzanie vyhoreniu, rovnováha života, ako získať energiu, vitalitu a chuť do života, najsilnejší nástroj dlhodobej motivácie