pozadie
Posledná zmena: 17.11.2022

Kurz Kurz Anglického jazyka /aj online

Miesto realizácie kurzu:Szakkayho 1, Košice 040 01
Kurz sa poskytuje: Košický kraj, Celá SR
Cena kurzu (cena s DPH):240 EUR
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Ponúkame kurzy anglického jazyka od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Kurzy prebiehajú v mini skupinách od 4 do 6 študentov. Tento počet je absolútne ideálny, pretože vytvára komornú atmosféru, ktorá zároveň podporuje ku komunikácii. A presne o tom to u nás je. Už behom prvých hodín vás našich skúsení lektori s dlhoročnou praxou rozhovoria, že sa nestihnete diviť.

Kurz nie je možné využiť v rámci projektu KOMPAS+.
Organizačné údaje o kurze:12 týždňov - teda 2 hodiny týždenne po 50 min.
Dátum realizácie:21.11.2022
Rozsah kurzu:24 h.
Doplňujúce informácie:Kurz nie je možné využiť v rámci projektu KOMPAS+.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Ing. Marián Rusznyák, MBA
Telefón:0903139108
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:EDU.CO spol. s.r.o.
Adresa:Szakkayho 1, 04001 Košice
Informácie o spoločnosti:EDU.CO je vzdelávacou a poradenskou spoločnosťou poskytujúcou profesionálne a moderné služby v oblasti vzdelávania.Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozvíja svoje vzdelávacie programy spolu s inovatívními metódami.

Naše vzdelávacie aktivity prispôsobujeme tak požiadavkám našich záujemcov ako aj pracovnému trhu. Snažíme sa flexibilne reagovať na podnety z trhu práce. Otvárame vzdelávacie programy, ktoré naši absolventi dokážu naplno využiť pri hľadaní zamestnania.

Našim cieľom je zvyšovať kvalifikáciu našich absolventov a pomôcť im pri ich uplatnení sa na trhu práce.
Vzdelávacie aktivity:Naše vzdelávacie programy sú zamerané na: - programovanie a tvorbu webstránok - webdizajn - komunikačné školenia - predajné techniky - techniku administratívy - rozvoj osobnosti - manažérske kurzy