pozadie
Posledná zmena: 26.02.2022

Kurz Školenie Komunikácie pre pozície - (IT, obchod, doprava, ekonómia, marketing)

Názov modulu:Komunikácia
Miesto realizácie kurzu:Štúrová 27
Kurz sa poskytuje: Celá SR, Česko (Czech Republic), Maďarsko (Hungary)
Cena kurzu (cena s DPH):200 EUR
Poznámka k cene:Za doplatok poskytujeme aj certifikát o kurze
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Chcete sa naučiť alebo zdokonaliť ako prezentovať seba, organizáciu či svoje nápady a diela ? Chcete zaujať a získať si publikum na svoju stranu ? Potom je kurz komunikačných zručností priamo pre Vás.


Firemná identita - Osobný prejav

Schopnosť výnimočne dobrej prezentácie a vystupovania sú základným kameňom úspechu. Budete schopný lepšie ovplyvňovať ostatných prostredníctvom svojho prejavu a zlepšíte tým svoj imidž , renomé a prestíž. Poskytujeme aj vnútrofiremné vzdelávanie v oblasti koučingu, zavádzanie koučovacej kultúry predovšetkým do začínajúce podnikania a firiem ktoré využijete na koučovanie tímov a jednotlivcov.
Organizačné údaje o kurze:Miesto a termín školení dokážeme prispôsobiť Vašim požiadavkám, buď priamo v našich priestoroch alebo priamo u klienta.
Dátum realizácie:28.02.2022
Rozsah kurzu:5 h.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:HR Manažér
Telefón:+421 903 625 511
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:Z&T PRO Academy/Solutions
Adresa:Štúrova 27, 04001 Košice - Staré mesto
Informácie o spoločnosti:O nás

Z&T Pro Academy/Solutions

prevádzkujeme súkromnú akadémiu pre rôzne oblasti ako napr. gastronómia, ľudské zdroje, marketing a manažment. Hlavným cieľom je zdokonalenie komunikačných schopností formou (pozitívnej komunikácie, kladenie otázok, aktívne počúvanie).
Vzhľadom k odlišným typom osobností sa vyučuje aj formou praktických cvičení.

Realizujeme kurzy, školenia kdekoľvek na Slovensku a v zahraničí. K dispozícii Vám budú lektori s praxou, a nadštandardne zariadená školiaca miestnosť s pripravenou technikou.
Vzdelávacie aktivity:online kurzy komunikácie a ľudských zdrojov, zlepšovania imidžu, komunikácie, gastronómie, fotografie.