pozadie
Posledná zmena: 13.01.2022

Kurz Balík kurzov - Pedikúra + Gellak + Šponovanie nechtov

Miesto realizácie kurzu:Skladná 28, Košice
Kurz sa poskytuje: Košice
Cena kurzu (cena s DPH):250 EUR (208.33 EUR bez DPH)
Poznámka k cene:Platí sa v deň kurzu.
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Kurz je vhodný pre pedikérky, ktoré si chcú rozšíriť svoje znalosti a zručnosti v oblasti modernej pedikúry a úpravy nechtov. Počas kurzu vás naučíme prácu s prístrojovou medicinálnou brúskou (zn. PODOLOG NOVA), správne opracovanie nechtového lôžka a pokožky chodidiel.
Naučíte sa jednoduchú a rýchlu aplikáciu gellaku po správnej úprave nechtu.
Ako bonus vám vysvetlíme ako ošetrovať problematické zarastajúce nechty, metódu "šponovania" (zn. IMKOR), taktiež v kombinácií s gellakom pre jednoduché prekrytie nepekného nechtu.
Organizačné údaje o kurze:Zabezpečiť si modelku, najlepšie takú ktorá už dávno nebola na pedikúre :)
Prísť pohodlne oblečená a v prezúvkach.
Iba OTP účastníci !
Dátum realizácie:31.01.2022 Poznámka k termínu realizácie:Dátum sa môže líšiť podľa množstva účastníkov. Preto volajte vopred a aj po termíne.
Rozsah kurzu:16 h.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Ing. Monika Pitoňáková
Telefón:+421903898202
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:Vánok Academy
Adresa:Skladná 28, 04001 Košice
Informácie o spoločnosti:Kozmeticko - dermatologické centrum, Vzdelávacia inštitúcia
Na Slovenskom trhu pôsobíme už 25 rokov a ponúkame služby v oblasti kozmetiky manikúry, pedikúry, telových ošetrení, masáže a wellness. Máme vlastné pracovné postupy. V priebehu rokov sa rozrastal náš pracovný tím a aj naša klientela.
Po mnohoročných skúsenostiach vzdelávaním vlastných zamestnancov sme sa rozhodli spustiť akreditovaný vzdelávací program - Vánok Academy kde ponúkame širokú škálu profesionálnych školení v oblastiach - kozmetika, vizáž, manikúra, pedikúra, modeláž gélom, masér
Vzdelávacie aktivity:Profesionálne školenia kt. sa vykonávajú konkrétne v zariadení starostlivosti o ľudské telo. Nadobudnete nielen teoretické znalosti ale hlavne praktické zručnosti v salóne so širokou škálou ponúkaných služieb,ošetrení a prístrojov. Uvidíte priebeh fungovania kozmetického salónu v reálnom čase.