pozadie
Posledná zmena: 12.02.2021

Kurz Online kurz Microsoft Excel - Pokročilé Techniky a Veľké Dáta

Miesto realizácie kurzu:IT Academy s.r.o.
Budova KOLOSEO
Tomášikova 50/A,
Bratislava 831 04
Kurz sa poskytuje: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Celá SR, Zahraničie
Cena kurzu (cena s DPH):97 EUR
Poznámka k cene:Bezplatne pre klientov ÚPSVaR v programe REPAS/KOMPAS
Popis akreditácie:Akreditácia vzdelávacieho programu ďalšieho vzdelávania vydaná Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu.
Dátum vydania akreditácie:22.01.2021
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Chceš sa naučiť tvoriť pokročilé analýzy bez nutnosti čokoľvek programovať a využiť Excel na maximum? My ťa naučíme využívať analytické nástroje a funkcie programu Excel určených k hromadnému spracovanie veľkého objemu dát. Ukážeme ti zásady zamedzujúcim riziku poškodenia, alebo straty dát či ich relevantnosti a ďalším možnostiam ich získavaniu a úpravám dát pred samotným spracovaním.
Organizačné údaje o kurze:11 hodín videa
200 MB materiálov k stiahnutiu
Ročná licencia
Prístup na mobil a tablet
Prezentácia a ťaháky
Certifikát o absolvovaní
Rozsah kurzu:11 h.
Doplňujúce informácie:I. Aktivácia odhadov II. Plánovanie, monitorovanie a kontrola komplexných projektov III. Porozumenie terminológiám Scrumu a ich aplikáciám IV. Plánovanie sprintu V. Recenzie sprintu VI. Koncept agilných a SCRUMCRU praktík VII. SCRUM plánovanie VIII. Rozšírené koncepty SCRUM pre riadenie veľkých a komplexných projektov
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Ing. Mgr. Miroslav Reiter
Telefón:+421 907 375 543
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:VITA Company
Adresa:Tomášikova 50/A, 831 04 Bratislava
Informácie o spoločnosti:VITA je online vzdelávacia platforma, ktorá ťa naučí programovať, tvoriť grafiku, marketing a reklamu. Ďalej ťa vzdeláva v oblasti manažérskych zručností a osobného rozvoja.
VITA je Virtual IT Academy. E-learning z pohodlia tvojho domova.
Vzdelávacie aktivity:Zabezpečujeme medzinárodné certifikované kurzy a skúšky spoločností ako Microsoft, Axelos/People Cert, Android, Google, GASQB/ISTQB/IREB, Oracle, IBM, HP, Red Hat, AWS, SAP, EXIN, CISCO, Adobe, Unity, Pearson Vue.