pozadie
Posledná zmena: 17.03.2022

Kurz Základy objektovo orientovaného programovania - Java | s Kompas+ ZADARMO

Miesto realizácie kurzu:Hlavná 68, 04001 Košice
Kurz sa poskytuje: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Celá SR, Zahraničie
Cena kurzu (cena s DPH):580 EUR
Poznámka k cene:Pre evidovaných nezamestnaných je kurz ZDARMA v rámci KOMPAS + príspevok na cestovné a stravné náklady
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Počítačový kurz Základy objektového programovania – Java základy, je určený pre tých, ktorí už nejaké skúsenosti s programovaním majú a chcú sa naučiť princípom objektovo orientovaného programovania a jazyka Java.

Absolvent vzdelávacieho programu bude poznať princípy tvorby programov v objektovo orientovaných jazykoch, bude rozumieť pojmom ako sú objekt, trieda či dedenie a bude schopný samostatne vytvoriť aplikáciu v jazyku Java.
Organizačné údaje o kurze:Kurz je možné absolvovať prezenčne ako aj online v trvaní 10 dní. Pri dištančnej forme je nutné mať Skype. Absolventi získajú Certifikát o absolvovaní.
Dátum realizácie:02.05.2022 Poznámka k termínu realizácie:Kurzy otvárame priebežne počas mesiaca. Viac informácií telefonicky.
Rozsah kurzu:80 h.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Ing. Marián Rusznyák, MBA
Telefón:+421 951 596 292
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:EDU.CO spol. s.r.o.
Adresa:Szakkayho 1, 04001 Košice
Informácie o spoločnosti:EDU.CO je vzdelávacou a poradenskou spoločnosťou poskytujúcou profesionálne a moderné služby v oblasti vzdelávania.Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozvíja svoje vzdelávacie programy spolu s inovatívními metódami.

Naše vzdelávacie aktivity prispôsobujeme tak požiadavkám našich záujemcov ako aj pracovnému trhu. Snažíme sa flexibilne reagovať na podnety z trhu práce. Otvárame vzdelávacie programy, ktoré naši absolventi dokážu naplno využiť pri hľadaní zamestnania.

Našim cieľom je zvyšovať kvalifikáciu našich absolventov a pomôcť im pri ich uplatnení sa na trhu práce.
Vzdelávacie aktivity:Naše vzdelávacie programy sú zamerané na: - programovanie a tvorbu webstránok - webdizajn - komunikačné školenia - predajné techniky - techniku administratívy - rozvoj osobnosti - manažérske kurzy