pozadie
Posledná zmena: 25.03.2022

Kurz MS Excel -začiatočník, pokročilý

Názov modulu:MS Excel
Miesto realizácie kurzu:Levice, I. Krasku 3
Žiar nad Hronom, Chrásteka 25
Kurz sa poskytuje: Levice, Žiar nad Hronom
Cena kurzu (cena s DPH):150 EUR
Poznámka k cene:Možnosť financovania úradom práce cez KOMPAS
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Kurz je určený pre záujemcov o kurz MS Excel
Organizačné údaje o kurze:Výučba je prispôsobená potrebám a možnostiam študentov
Dátum realizácie:04.04.2022 Poznámka k termínu realizácie:termíny prispôsobujeme možnostiam študentov, kurzy budú priebežne celý rok podľa možností záujemcov
Rozsah kurzu:10 h.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Ing. Mária Tužinská, MBA
Telefón:+421907859884
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:Ing. Mária Tužinská, MBA - vzdelávacia agentúra
Adresa:Ul. B. Nemcovej 1711/10, 93401 Levice
Informácie o spoločnosti:V roku 2017 som získala akreditáciu Ministerstva školstva SR pre kurz Účtovníctvo. V oblasti účtovníctva mám kvalifikované lektorky s viac ako 20 ročnou praxou a aktívnou činnosťou účtovníka. Najväčšou prioritou je pre nás výučba v malých skupinách a hlavne individuálny prístup ku každému účastníkovi počas teoretickej aj praktickej časti kurzu, čo nie je možné vo veľkých skupinách nad 20 ľudí.
Naše lektorky ostávajú s absolventmi v kontakte aj po skončení kurzu a sú ich poradcami v praxi v neobmedzenom čase po kurze.
Vzdelávacie aktivity:Kurz Účtovníctvo s akreditáciou Ministerstva školstva SR zložený z modulov Jednoduché účtovníctvo, Podvojné účtovníctvo a Mzdové účtovníctvo a personalistika. V kurze sa venujeme otázkam od založenia podnikania až po ukončenie a povinnosti spojené s ním. Účastníkom sa prispôsobujeme vzhľadom na ich možnosti a schopnosti pri výučbe aj časovo.