pozadie
Posledná zmena: 18.09.2020

Kurz Ako byť šťastný, alebo prečo je dôležité mať vo svojom živote hlavnú rolu

Miesto realizácie kurzu:Bratislava
Kurz sa poskytuje: Celá SR
Cena kurzu (cena s DPH):150 EUR (125.00 EUR bez DPH)
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Máte pocit, že vlastný život žijete podľa predstáv iných? Trápi Vás minulosť a máte obavy z budúcnosti? Pre iných možné sa Vám javí ako nemožné? Viete čo chcete, ale neviete ako to dosiahnuť?
Organizačné údaje o kurze:Prostredníctvom nášho kurzu zistíte, že štastným môže byť skutočne každý a nie je to vôbec zložité. Odhalíte silu myšlienky a odkryjete tajomstvo, ako si do života pritiahnuť to, po čom túžite.
Poznámka k termínu realizácie:30.9.2020
Rozsah kurzu:8 h.
Doplňujúce informácie:Prihlásenie na kurz realizujte zaslaním mailu na [email protected] Na základe Vašej prihlášky Vám pošleme pozvánku a platobnú inštrukciu. Tento kurz Vám zmení život. Tešíme sa na Vás.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Slávka Danišová
Telefón:+421905303909
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:accordo - expert na komunikáciu
Adresa:Cukrová 14, 811 08 Bratislava
Informácie o spoločnosti:špecializujeme sa na originálne zážitkové tréningy a workshopy zamerané na rozvoj komunikačných a manažérskych zručností, poradenstvo v oblasti strategického rozvoja živnostenského podnikania a malých firiem a konzultačnú činnosť týkajúcu sa osobnostného rozvoja
Vzdelávacie aktivity:medzi naše najviac vyhľadávané kurzy patria: príprava na pracovný pohovor, kurz pre voľbu typu podnikania (živnosť alebo s.r.o.), kurz pre budúcich živnostníkov, kurz pre budúcich majiteľov s.r.o., komunikačný kurz zameraný na prácu s tímom, kurz profesionálnej komunikácie s klientom, kurzy orientované na projektový manažment, zvládanie námietok, vedenie porád a manažérske zručnosti (výber ľudí do tímu, práca s nimi, motivácia, riešenie konfliktných situácií, time management a pod.) - okrem nami ponúkaných kurzov vám vieme pripraviť aj kurz podľa vašich požiadaviek, ktorého miesto realizácie zabezpečíme v zmysle dohody