pozadie
Posledná zmena: 12.09.2020

Kurz Príprava na pracovný pohovor - nevyhnutný predpoklad úspechu

Miesto realizácie kurzu:Bratislava
Kurz sa poskytuje: Celá SR
Cena kurzu (cena s DPH):90 EUR (75.00 EUR bez DPH)
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Stratili ste prácu alebo uvažujete o zmene zamestnania? Novej práci vždy predchádza pracovný pohovor a prvý dojem druhýkrát neurobíte. Investujte málo, aby ste získali veľa.
Organizačné údaje o kurze:Na našom kurze Vás naučíme všetko dôležité - ako si napísať kvalitný profesijný životopis, ako sa pripraviť na pracovný pohovor a ako ho úspešne zvládnuť. Poradíme Vám čo rozhodne nepodceniť a prezradíme najčastejšie kladené otázky a triky personalistov. Cez praktické simulácie možných scenárov s nami vykročíte k úspechu.
Poznámka k termínu realizácie:24.09.2020
15.10.2020
Rozsah kurzu:8 h.
Doplňujúce informácie:Prihlásenie na kurz realizujte zaslaním mailu na [email protected] Na základe Vašej prihlášky Vám pošleme pozvánku na kurz a platobnú inštrukciu. Tešíme sa na stretnutie s Vami.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Slávka Danišová
Telefón:+421905303909
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:accordo - expert na komunikáciu
Adresa:Cukrová 14, 811 08 Bratislava
Informácie o spoločnosti:špecializujeme sa na originálne zážitkové tréningy a workshopy zamerané na rozvoj komunikačných a manažérskych zručností, poradenstvo v oblasti strategického rozvoja živnostenského podnikania a malých firiem a konzultačnú činnosť týkajúcu sa osobnostného rozvoja
Vzdelávacie aktivity:medzi naše najviac vyhľadávané kurzy patria: príprava na pracovný pohovor, kurz pre voľbu typu podnikania (živnosť alebo s.r.o.), kurz pre budúcich živnostníkov, kurz pre budúcich majiteľov s.r.o., komunikačný kurz zameraný na prácu s tímom, kurz profesionálnej komunikácie s klientom, kurzy orientované na projektový manažment, zvládanie námietok, vedenie porád a manažérske zručnosti (výber ľudí do tímu, práca s nimi, motivácia, riešenie konfliktných situácií, time management a pod.) - okrem nami ponúkaných kurzov vám vieme pripraviť aj kurz podľa vašich požiadaviek, ktorého miesto realizácie zabezpečíme v zmysle dohody