pozadie
Posledná zmena: 22.03.2020

Kurz Online kurz – Začínam fotiť

Miesto realizácie kurzu:Online kdekoľvek máte internet
Kurz sa poskytuje: Celá SR
Cena kurzu (cena s DPH):49 EUR
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Pre úplných začiatočníkov ale aj tých, ktorí chcú prejsť na manuál a porozumieť svojmu zložitému fotoaparátu. Naučíme Vás nastaviť Váš fotoaparát v manuálnom režime. Zrkadlovka, bezzrkadlovka (mirrorless) alebo aj kompakt s manuálnym režimom. Naučíme Vás základom ostrenia.
To všetko čo najjednoduchšie, bez odborných výrazov.
Získate prístup k bonusovým videám, ktorými si doladíte získané vedomosti.
Či chcete fotiť len svoju rodinu, dovolenky, ale aj pekné krajinky, detaily v prírode, portréty a to buď ako hobby alebo aj profesionálne. Potom je pre Vás všetkých tento video kurz fotografovania.

Obsah
1. Úvod
– Výber formátu jpg/raw
2. Vyváženie bielej a Picture style
3. Clona
4. Čas / uzávierka
– Prepojenie clona/čas
5. ISO
– Ako nastaviť clonu/čas/iso
– Expozimeter
6. Ostrenie
7. Záver
Organizačné údaje o kurze:Všetko, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa! Video kurz funguje na všetkých zariadeniach. Môžete sledovať videá kdekoľvek a kedykoľvek chcete. Vaše prístupové údaje dostanete e-mailom ihneď po zaplatení.
Rozsah kurzu:5 h.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Tomáš Rázga
Telefón:+421951182275
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:Bettercomm s.r.o.
Adresa:Ludvika Svobodu 3783/79, 058 01 Poprad
Informácie o spoločnosti:Sme manželská dvojica Darina a Tomáš. Profesionálne fotíme už viac ako 10 rokov. Fotografovanie je naša celoživotná vášeň. Spoločnému fotografovaniu zamilovaných dvojíc a foteniu svadieb sa venujeme päť rokov. Začali sme krátko po našej svadbe, ktorá bola pre nás tou správnou inšpiráciou. V rokoch 2013 až 2015 sme boli zakladajúcimi členmi podtatranského fotoklubu, kde sme sa aktívne podieľali na organizovani workshopov, výstav a súťaží. V tomto čase sme intenzívne pracovali s členmi, ako aj s hosťujúcimi profesionálnymi umelcami. Nadobudnuté skúsenosti sme potom zúročili pri spoločnom podnikaní a teraz ich radi odovzdáme vám. Obľúbenou formou individuálnych fotokurzov osobne alebo cez skype.
Vzdelávacie aktivity:Online a individuálne kurzy fotografovania. Pre začiatočníkov ale aj pokročilých.