pozadie
Posledná zmena: 27.03.2020

Kurz Individuálne plány

Miesto realizácie kurzu:V a V Akademy, s.r.o.
Hlavná 50
080 01 Prešov
Kurz sa poskytuje: Celá SR
Cena kurzu (cena s DPH):80 EUR (66.67 EUR bez DPH)
Poznámka k cene:ponúkame nielen kvalitu ale aj najlepšie ceny, z ktorých môžete navyše získať skupinové zľavy. Cenu kurzu Vám ušijeme na mieru od 49€ do 80€.
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Kurz Individuálne plány je určený odbornému personálu v zmysle zákona 448/2008 Z. z., ktorý poskytuje odbornú individuálnu starostlivosť v zariadeniach sociálnych služieb.

Základnou podmienkou na absolvovanie kurzu je ukončené základné vzdelanie.

Absolvovaním tohto kurzu získate osvedčenie o absolvovaní kurzu s celoštátnou platnosťou
Organizačné údaje o kurze:Kurz prebieha v prezenčnej forme v rozsahu 10 vyučovacích hodín (1x výučba po 10 vyučovacích hodín).
Dátum realizácie:28.02.2020 Poznámka k termínu realizácie:Ponúkame maximálnu flexibilitu - pre zosúladenie Vašich pracovných povinností so vzdelávaním a zvyšovaním kvalifikácie
kurzy dokážeme zabezpečiť na objednávku kdekoľvek na Slovensku vo Vami požadovanom termíne a čase.

Neponúkame len teóriu – naši lektori majú dlhoročné skúsenosti s tvorbou individuálnych plánov a počas celého kurzu Vás usmerňujú k samostatnému zvládnutiu ich tvorby
Rozsah kurzu:10 h.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Mgr. Gabriela Nemčíková
Telefón:+421948996639
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:V a V Akademy, s.r.o.
Adresa:Hlavná 50, 08001 Prešov
Informácie o spoločnosti:VaV Akademy - Vzdelanie Ako Výhoda.
Sme osvedčená vzdelávacia spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a najširšou ponukou vzdelávacích a REKVALIFIKAČNÝCH KURZOV - aj vo Vašom meste.

Možnosť skôr sa zamestnať, nájsť si lepšiu prácu, robiť to, čo Vás baví a napĺňa, zvýšiť svoj osobnostný potenciál, zabezpečiť profesijný rast, získať cenné znalosti a praktické skúsenosti, byť nenahraditeľným a potrebným, to všetko je možné s kurzami od VaV Akademy.
Absolvujte akreditované a certifikované vzdelávanie do praxe pod vedením profi odborníkov v danej oblasti aj Vy - vyberte si kvalitu, vyberte si VaV vzdelávanie.

Neprehliadnite ponuku kurzov ZADARMO - preplatených cez projekt úradu práce RE-PAS a zamestnajte sa po absolvovaní rekvalifikačného kurzu vo VaV aj Vy.

Viac informácií nájdete na našej webstránke.
Vzdelávacie aktivity:Vzdelávacie a rekvalifikačné kurzy z viacerých oblastí: - opatrovateľstvo - sociálna oblasť - kurzy krásy - účtovníctvo - jazyky - BOZP a požiarna ochrana - CNC - vysokozdvižné vozíky - lektorské zručnosti - počítače, PC grafika, programovanie - marketing, manažment, podnikanie - komunikácia - krajčírstvo - kuchár/cukrár