pozadie
Posledná zmena: 23.06.2020

Kurz Balík Microsoft Office - 2016/2019 - S KOMPASOM+ ZADARMO

Názov modulu:Word, Excel, Powerpoint, Outlook
Miesto realizácie kurzu:Hlavná 68, 04001 Košice
Plzenská 2, 08001 Prešov
Kurz sa poskytuje: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Celá SR, Zahraničie, Gelnica, Košice, Košice - okolie, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Cena kurzu (cena s DPH):175 EUR
Poznámka k cene:Evidovaný nezamestnaný v rámci projektu KOMPAS + zadarmo ( plne hradený kurz UPSVaR )
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Microsoft Office je komplexný kancelársky balík programových aplikácií uľahčujúci prácu v administratíve a pri spracovaní rôznych údajov. Súčasťou kurzu sú programové aplikácie Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Na kurz je možné sa prihlásiť vo viacerých stupňoch znalostí - od začiatočníka, cez mierne pokročilého až po experta. Kurz je vedený prezentačnou formou lektorom z praxe a všetky úlohy sú riešene na praktických príkladoch. Je určený pre všetkých, ktorí si potrebujú obnoviť znalosti alebo prehĺbiť existujúce poznatky.
Organizačné údaje o kurze:- kurz je vedený prezentačnou formou
- je možnosť sa prihlásiť aj na dištančnú formu cez Skype
- kurz sa otvára priebežne celý rok
- absolvent získa certifikát + materiály v cene
Dátum realizácie:01.07.2020 Poznámka k termínu realizácie:- otvára sa každý mesiac / viac info telefonicky
Rozsah kurzu:20 h.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Ing. Marián Rusznyák
Telefón:+421907782315
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:EDU.CO spol. s r.o.
Adresa:Hlavná 68, 04001 Košice
Informácie o spoločnosti:EDU.CO spol. s r.o. je vzdelávacou a poradenskou spoločnosťou poskytujúcou profesionálne a moderné služby v oblasti vzdelávania.Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozvíja svoje vzdelávacie programy spolu s inovatívními metódami.

Naše vzdelávacie aktivity prispôsobujeme tak požiadavkám našich záujemcov ako aj pracovnému trhu. Snažíme sa flexibilne reagovať na podnety z trhu práce. Otvárame vzdelávacie programy, ktoré naši absolventi dokážu naplno využiť pri hľadaní zamestnania.

Našim cieľom je zvyšovať kvalifikáciu našich absolventov a pomôcť im pri ich uplatnení sa na trhu práce.
Vzdelávacie aktivity:Naše vzdelávacie programy sú zamerané na: - programovanie a tvorbu webstránok - webdizajn - komunikačné školenia - predajné techniky - techniku administratívy - rozvoj osobnosti - manažérske kurzy