pozadie
Posledná zmena: 13.01.2020

Kurz Anglický jazyk s odborným zameraním ZDARMA cez ÚP v Spišskej Novej Vsi

Miesto realizácie kurzu:Inštitút jazykov a vzdelávania, Ing. Kožucha 8, Spišská Nová Ves, 052 01
Kurz sa poskytuje: Spišská Nová Ves
Cena kurzu (cena s DPH):741.00 EUR
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Kurz anglického jazyka s odborným zameraním je kurz na odbornej úrovni. Obsahom sú vybrané gramatikcé javy a okruhy tém na konverzáciu.
Organizačné údaje o kurze:KUrz trvá 3 mesiace. Je vhodný pre osoby evidované na Úrade práce, pričom je potrebné byť evidovaný ako nezamestnaný počas celej doby trvania kurzu. Pri splnení týchto podmienpk je kurz preplatený úradom práce.
Dátum realizácie:13.01.2020 Poznámka k termínu realizácie:Po schválení žiadosti o kompenzačný / rekvalifikačný kurz úradopm práce (14 d ní )
Rozsah kurzu:150 h.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Ing. Miroslava Brathová
Telefón:+421911900068;+421901711672
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:Inštitút jazykov a vzdelávania no
Adresa:Ing. KOžucha 8, 052 01 Spišská Nová Ves
Informácie o spoločnosti:Vzdelávacia spoločnosť , ktorá pôsobí na trhu už viac ako 7 rokov. Poskytujeme vzdelávacie aktivity pre firmy a občanov.
Zameriavame sana jazykové kurzy so zameraním na opatrovateľstvo, účtovníctvo, počítsčové kurzy
Vzdelávacie aktivity:JAzykové kurzy anglického jazyka kurzy nemeckého jazyka pre opatrovateľky kurzy nemeckého jazyka pre začiatočníkov a pokročilých kurzy francúzskeho jazyka kurzy ruského jazyka kurzy počítačových zručností kurzy Word, Excel, Power Point kurzy programovania kurzy jednoduchého účtovníctva kurzy podvojného účtovníctva kurzy mzdového účtovníctva kurzy finančnej gramotnosti kurzy personálneho poradenstva akadémia pre mamičky a oteckov na materskej dovolenke