pozadie
Posledná zmena: 12.12.2019

Kurz Nemčina

Názov modulu:Úrovne od úplných začiatočníkov po C2
Miesto realizácie kurzu:Zvolen - Akadémia vzdelávania Zvolen, Nám. SNP
Banská Bystrica - AULA SZU, Bernolákova ulica
Žiar nad Hronom - Súkr. stredná pedagogická škola EBG - Nám. Matice slovenskej
Detva - ZŠ J. Thurzu - Bernolákova ulica
Kurz sa poskytuje: Banská Bystrica, Detva, Zvolen, Žiar nad Hronom
Cena kurzu (cena s DPH):140 EUR
Poznámka k cene:cena pri skupina od 5 účastníkov, inak dohodou, INDIVIDUÁLNE 15,- eur / 60 min
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Kurz nemčiny je zameraný na rozvoj komunikačných zručností. Koncipovaný je do piatich modulov identických s vedomostnými stupňami SERR (A1, A2, B1, B2, C1). Rozsah modulu je 144 vyučovacích hodín. Zaradenie do výučby na základe vstupného testu. V kurzoch pre verejnosť sú moduly rozdelené na trimestre.
Organizačné údaje o kurze:48 vyučovacích hodín (45 min.)
Dátum realizácie:13.01.2020
Rozsah kurzu:48 h.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Ing. Juraj Beňadik
Telefón:+421902930206
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:Akadémia vzdelávania Zvolen
Adresa:Nám. SNP 25, 96001 Zvolen
Informácie o spoločnosti:Akadémia vzdelávania Zvolen od r.2013 je samostatné občianske združenie, ktoré úzko spolupracuje s ostatnými AV v SR a má profesionálne miesto v oblasti celoživotného vzdelávania s príjemnou atmosférou a vysokou kvalitou poskytovaných vzdelávacích služieb. Sme členom AIVD.

V trimestrálnom /alebo podľa želania záujemcov aj semestrálnom či ročnom/ štúdiu ponúkame jazykové kurzy – učíme angličtinu, nemčinu, ruštinu, španielčinu, francúzštinu, taliančinu a slovenčinu. Ponúkame aj menej tradičné jazykové kurzy, ako je maďarčina, poľština, ukrajinčina, ai. Učíme individuálnych študujúcich, ale aj zamestnancov podnikov a inštitúcií v rámci firemného jazykového vzdelávania. Ponúkame individuálne bezplatné testovanie Vašej jazykovej úrovne znalosti cudzieho jazyka, ktorá Vám z vysokou pravdepodobnosťou ukáže, v ktorej úrovni medzinárodnej stupnice jazykových znalostí sa práve nachádzate. Testovanie minimalizuje riziko, že by ste sa na jazykovom kurze trápili alebo naopak nudili. Taktiež Slovenčina ako cudzí jazyk je osvedčené jazykové vzdelávanie pre záujemcov, ktorí chcú poznať náš jazyk. Pre všetky jazyky poskytujeme ak doučovanie.

V odbornom vzdelávaní realizujeme žiadané rekvalifikácie v profesiách ekonomických, ako je Podvojné účtovníctvo či kurzy informatiky a práce s PC. V oblasti kurzov kozmetickej starostlivosti, manikúry, vizážistiky a koloristiky a nechtového designu poskytujeme LEN ako doplnkové neakreditované vzdelávanie. V oblasti manažérskeho vzdelávania ponúkame celú širokú škálu manažérskych kurzov, osobitne úspešne v oblasti komunikácie a obchodných zručností. U nás nechodíte na prednášky, u nás pod odborným vedením lektora trénujete zručnosti.

Vzdelávací servis poskytujeme firmám a inštitúciám v rámci ich programov vzdelávania zamestnancov. Pre firmy a inštitúcie ponúkame pravidelne jednodňové odborné semináre venované aktuálnym legislatívnym zmenám alebo špecifickým problémom praxe.

Príďte sa k nám presvedčiť, že je možné sa učiť v príjemnej atmosfére, v pohode a podľa Vašich želaní. Príďte sa presvedčiť, že vždy možno znova začať niečo nové, alebo že vždy môžete byť vo svojej profesii lepší. Ak ste stratili zamestnanie, príďte sa k nám poradiť o možnostiach rekvalifikácie a začnite znova nový život. Uvidíte, že to čo sa zdá niekedy nemožné, s našou pomocou sa stane možným.

Jediná investícia, na ktorej nemôžete prerobiť, je investícia do vlastného VZDELÁVANIA!
Vzdelávacie aktivity:jazykové kurzy (ANG, NEM, TAL, ŠPA, FRA, RUS, SLJ), počítačové kurzy, účtovnícke kurzy, andragogické minimum, rekvalifikačné kurzy, školenia elektrotechnikov, odborné semináre a školenia