pozadie
Posledná zmena: 03.08.2020

Kurz Excel - kontingenčné tabuľky pre pokročilých v Žiline

Miesto realizácie kurzu:Obvodné stavebné bytové družstvo
Tulská ulica číslo 33
010 08 Žilina - Vlčince

(partner spol. IVIT)
Kurz sa poskytuje: Žilina
Cena kurzu (cena s DPH):115.19 EUR (95.99 EUR bez DPH)
Poznámka k cene:First Minute akcia (zľava za skoré prihlásenie sa) - platí pre októbrový termín pri prihlásení sa do 09.10.2020
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Počítačový kurzy Excel – kontingenčné tabuľky pre pokročilých je vhodný pre všetkých, ktorí ovládajú základné princípy práce s kontingenčnými tabuľkami a chcú si svoje doterajšie vedomosti rozšíriť o znalosti práce s pokročilými nástrojmi kontingenčných tabuliek.
Po absolvovaní kurzu budú účastníci schopní aj bez znalosti programovania uskutočniť rozsiahle analýzy údajov a prehľadne ich prezentovať.
Organizačné údaje o kurze:Organizačné informácie:
rozsah školenia: 1 deň / 8 vh
• štandardný čas výučby: od 8:30 do 15:45 hod.
vrátane 45 min. obedňajšej prestávky a dvoch 15 min. prestávok
• vh = vyučovacia hodina = 45 min.
» pri firemných školeniach prispôsobíme čas, rozsah i obsah výučby
vaším prevádzkovým podmienkam
Dátum realizácie:20.10.2020 Poznámka k termínu realizácie:Ďalšie plánované termíny realizácie:
Rozsah kurzu:8 h.
Doplňujúce informácie:IT kurz Excel – kontingenčné tabuľky pre pokročilých je určený pre skúsených používateľov Excelu, ktorí už s kontingenčnými tabuľkami pracujú, tzn. vedia vytvoriť kontingenčné tabuľky s viacerými sumarizačnými funkciami a zaujímajú sa o ďalšie možnosti využitia alebo automatizácie výpočtov pomocou kontingenčných tabuliek. Požadované sú znalosti znalosti práce s kontingenčnými tabuľkami na úrovni kurzu Excel - kontingenčné tabuľky - základy, príp. porovnateľné vedomosti získané praxou. Účastníci počítačového kurzu Excel kontingenčné tabuľky pre pokročilých získajú pokročilé znalosti práce s kontingenčnými tabuľkami a naučia sa vytvárať komplexné analýzy z dátových excelovských tabuliek alebo iných dátových súborov. Po absolvovaní pokročilého počítačového kurzu Excel kontingenčné tabuľky budete vedieť ako uplatniť pravidlá pri zoskupovaní, filtrovaní a usporadúvaní údajov v kontingenčnej tabuľke, ako vytvoriť kontingenčnú tabuľku z viacerých zdrojov a nastaviť vlastnosti jej správania. Rovnako budete schopní aj bez znalosti programovania uskutočniť rozsiahle analýzy údajov a zároveň sa naučíte prehľadne prezentovať spracovávané údaje.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Ing. Jaroslav Porubský, PhD.
Telefón:+421902904242
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:IVIT – Inštitút vzdelávania informačných technológií, s.r.o.
Adresa:Farská 1342/50, 94901 Nitra
Web:ivit.sk
Informácie o spoločnosti:IVIT - Špecialista na firemné a verejné IT vzdelávanie
• firemné IT vzdelávanie v priestoroch zákazníkov kdekoľvek na Slovensku
• verejné IT školenia - Nitra, Žilina, Bratislava, Košice
 najviac verejných IT školení na Slovensku
 množstvo denných, víkendových a večerných termínov
• konzultácie a odborné poradenstvo v IT
• vytvárame komplexné IT riešenia na mieru našim zákazníkom

IVIT – Váš partner v IT vzdelávaní
Vzdelávacie aktivity:Portfólio: viac ako 100 IT kurzov a školení  MS Office: Excel, Word, PowerPoint, Outlook, VISIO, Project...  Servery, databázy a databázové jazyky: • SQL Server, Windows Server, Project Server, SharePoint Server, Oracle, Access, SQL...  Konštrukčné a grafické programy • AutoCAD LT (2D), Google SketchUP – 3D modelovanie • Adobe Photoshop, Adobe Illustrátor, Adobe InDesign, CorelDraw, GIMP  Programovacie jazyky: C#, Visual Basic.net, ASP.net, PHP, Java...  Tvorba WWW a WEB marketing)... • WordPress, Joomla, HTML & CSC, PHP, JavaScript... • Facebook marketing, LinkedIn – sieť profesionálov, Google Adwords IVIT – Váš partner v IT vzdelávaní