pozadie
Posledná zmena: 09.04.2019

Kurz Anglický kurz s odborným zameraním ZDARMA cez ÚP v Spišskej Novej Vsi

Miesto realizácie kurzu:Inštitút jazykov a vzdelávania, Ing. Kožucha 8, Spišská Nová Ves, 05201
Kurz sa poskytuje: Spišská Nová Ves
Cena kurzu (cena s DPH):741 EUR
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Kurz anglického jazyka s odborným zameraním je kurz na odbornej jazykovej úrovni. Obsahom sú vybrané gramatické javy a okruhy tém na konverzáciu.
Organizačné údaje o kurze:Kurz trvá 3 mesiace. Je vhodný len pre osoby evidované na Úrade práce, pričom je potrebné byť evidovaný ako nezamestnaný počas celej doby trvania kurzu. Pri splnení týchto podmienok je kurz preplatený úradom práce.
Dátum realizácie:10.04.2019 Poznámka k termínu realizácie:Po schválení žiadosti o kompenzačný/rekvalifikačný kurz úradom práce (14 dní)
Rozsah kurzu:150 h.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Ing. Miroslava Brathová
Telefón:+421911900068;+421901711672
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:Inštitút jazykov a vzdelávania no
Adresa:Ing. KOžucha 8, 052 01 Spišská Nová Ves
Informácie o spoločnosti:Vzdelávacia spoločnosť , ktorá pôsobí na trhu už viac ako 7 rokov. Poskytujeme vzdelávacie aktivity pre firmy a občanov.
Zameriavame sana jazykové kurzy so zameraním na opatrovateľstvo, účtovníctvo, počítsčové kurzy
Vzdelávacie aktivity:JAzykové kurzy anglického jazyka kurzy nemeckého jazyka pre opatrovateľky kurzy nemeckého jazyka pre začiatočníkov a pokročilých kurzy francúzskeho jazyka kurzy ruského jazyka kurzy počítačových zručností kurzy Word, Excel, Power Point kurzy programovania kurzy jednoduchého účtovníctva kurzy podvojného účtovníctva kurzy mzdového účtovníctva kurzy finančnej gramotnosti kurzy personálneho poradenstva akadémia pre mamičky a oteckov na materskej dovolenke