pozadie
Posledná zmena: 10.07.2019

Kurz Sebamotivácia a sebakoučing

Miesto realizácie kurzu:Macrosoft, Štefánikova 47 , 811 04 Bratislava
Kurz sa poskytuje: Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Cena kurzu (cena s DPH):180 EUR (150 EUR bez DPH)
Poznámka k cene:množstevné zľavy už od 2 kurzov alebo účastníkov na 1 termín
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Cieľom tohto kurzu je objaviť Vaše kľúčové hodnoty a motívy a naučiť sa využívať ich na zlepšenie života v rôznych oblastiach. Hodnotu máme všetci, otázka je, či su ju aj uvedomujeme a či ju dokážeme oceniť. Ak my nedokážeme oceniť svoju hodnotu, ako ju môže oceniť naše okolie? Všetci občas strácame vnútornú motiváciu. Ako ju znovu naštartovať a ako znovu obnoviť chuť k naplneniu svojim cieľov? Vieme si poradiť aj sami alebo potrebujeme pomoc zvonka? Vysoko efektívnymi koučovacími technikami, ktoré sa na kurze naučíte, budete vedieť zlepšiť svoj život v osobnej i pracovnej oblasti.
Organizačné údaje o kurze:Typ: denný, Počet dní: 1
Dátum realizácie:26.08.2019 Poznámka k termínu realizácie:ďalšie termíny uzavretých kurzov dohodou
ďalšie vypísané termíny:
Rozsah kurzu:8 h.
Doplňujúce informácie:Výstupné vedomosti: Kurz je určený pre každého, kto cíti potrebu popracovať na sebe, na svojej vnútornej motivácii a sebahodnotení v práci aj osobnom živote. Pokiaľ ste typ človeka, ktorý si rád rieši svoje osobné či pracovné problémy „vo vlastnej réžii“, nie pod vedením kouča či terapeuta, tento kurz je vhodný práve pre Vás. Na kurze sa naučíte, ako si efektívne stanoviť svoje ciele tak, aby ste ich aj dosiahli. No hlavne budeme pracovať na zlepšení Vášho obrazu o sebe samom, čo nielen posilní Vaše sebavedomie, ale pozitívne sa odrazí v rôznych oblastiach Vášho života.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Ing. Lucia Rišková
Telefón:00421255410308
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:Macrosoft s.r.o.
Adresa:Štefánikova 47, 81104 Bratislava
Informácie o spoločnosti:Školiace stredisko Macrosoft - Škola PC organizuje počítačové kurzy a počítačové školenia už od roku 1996. Poskytujeme aj kvalitné rekvalifikačné kurzy, IT tréningy, skupinové vzdelávanie, odborné semináre a manažérske školenia.
Vzdelávacie aktivity:Realizujeme viac ako 100 druhov IT kurzov a školení špecializovaných na : Microsoft Office, databázy, prezentačné programy, počítačovú grafiku, digitálnu fotografiu, AutoCAD, MS Project, programovanie, Oracle, tvorbu web stránok, operačné systémy Windows, Linux ako aj servery a školenia CISCO. Kurzy pre asistentky, Komunikačné zručnosti, Obchodné školenia, Prezentačné zručnosti, Manažérske kurzy...