pozadie
Posledná zmena: 13.01.2020

Kurz Tréning prezentačných zručností

Miesto realizácie kurzu:Macrosoft, Štefánikova 47 , 811 04 Bratislava
Kurz sa poskytuje: Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Cena kurzu (cena s DPH):316.80 EUR (264 EUR bez DPH)
Poznámka k cene:množstevné zľavy už od 2 kurzov alebo účastníkov na 1 termín
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Prvoradým cieľom školenia Tréning prezentačných zručností je poskytnúť Vám podrobný prehľad o procese prípravy a nácvik prednesu prezentácie s dôrazom na jeho najdôležitejšie princípy. Výsledkom tréningu je predovšetkým Vaša schopnosť prípraviť a realizovať úspešné prejavy pred publikom alebo obchodným partnerom. Dôležitým prínosom aktivity je aj Vaša lepšia vyrovnanosť so stresom a trémou počas vystúpení pred publikom. Tréning obsahuje 60% praktických aktivít. V druhom dni tréningu sa zameriavame prevažne na prezentovanie účastníkov so spätnou väzbou od lektora.
Organizačné údaje o kurze:Typ: víkendový, Počet dní: 2
Dátum realizácie:15.02.2020 Poznámka k termínu realizácie:ďalšie termíny uzavretých kurzov dohodou
ďalšie vypísané termíny:
17.2.2020
18.2.2020
21.3.2020
23.3.2020
31.3.2020
25.4.2020
27.4.2020
12.5.2020
30.5.2020
1.6.2020
23.6.2020
4.8.2020
8.9.2020
Rozsah kurzu:16 h.
Doplňujúce informácie:Výstupné vedomosti: Po absolvovaní školenia Tréning prezentačných zručností získate zručnosti nevyhnutné pre prípravu a vedenie kvalitnej a úspešnej prezentácie. Spoznáte nástroje, ktoré Vám uľahčia vystupovanie pred publikom a naučíte sa používať komunikačné techniky, ktoré z Vás urobia zaujímavých a pútavých prezentátorov, ktorí často dosahujú svoj cieľ. Nie každý človek je na prezentovanie ako stvorený. Niekomu to ide ľahšie, inému ťažšie, avšak často naše pracovné pozície a profesie vyžadujú, aby sme sa túto zručnosť naučili. Dokonca už žiaci a študenti v školách sú vedení k tomu, aby vedeli nielen pripraviť prezentáciu, ale aj ju odprezentovať pred publikom. Veľa ľudí má problémy postaviť sa pred publikum, nezávisí pritom, či je malé alebo veľké. Pritom nemusí ísť rovno o konferenciu, niekedy sa jedná len o poradu, na ktorej sa od manažéra či člena tímu očakáva, že zmoderuje brainstorming. Tréma urobí svoje, ak sa k tomu pridruží stres z neočakávaných situácií či nepríjemných otázok, veľmi ľahko sa zablokujeme a nedokážeme naplno prejaviť svoj potenciál. Mnohé veci sa však dajú naučiť, prezentačné zručnosti sa dajú trénovať a zlepšovať každou jednou prezentáciou. Potrebujete k tomu poznať určité pravidlá, zásady a šikovné tipy, po osvojení ktorých Vaše sebavedomie vzrastie. Samotný proces prípravy prezentácie je nesmierne dôležitý a vytvára základ pre úspešné výsledky. Okrem pravidiel a zásad, ktoré si na kurze osvojíte je dôležitý aj tréning. Spätná väzba od lektora kurzu Vás dokáže posunúť ďalej a pomôcť pri rozvoji Vašich zručností komunikovať s publikom sebavedome a charizmaticky. Správna identifikácia publika Vám pomôže nadviazať kontakt a naučiť sa flexibilne reagovať na požiadavky publika. Naučíte sa, ako urobiť na svoje publikum dobrý prvý dojem, ale aj ako v ňom zachovať celkovo príjemný a pozitívny dojem z celej prezentácie, tak vzhľadom na verbálny, ako aj neverbálny prejav. Mnohí ľudia, ktorých čaká vystúpenie pred publikom sa najviac obávajú krízových či nepríjemných situácií. Tie môžu nastať rôzne – od nečakaných či nepríjemných otázok, cez unudené a nezaujaté publikum, až po náhle ticho otvorení diskusie či zadaní otázky do publika. Toto všetko sa však dá naučiť, natrénovať a zlepšovať. Či už prezentujete svoje myšlienky, služby, produkty, ciele, či vediete poradu alebo prednášate na seminároch, kurzoch, konferenciách, vždy je na čom popracovať a vždy sa nájde priestor pre zlepšenie.
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:Ing. Lucia Rišková
Telefón:00421255410308
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:Macrosoft s.r.o.
Adresa:Štefánikova 47, 81104 Bratislava
Informácie o spoločnosti:Školiace stredisko Macrosoft - Škola PC organizuje počítačové kurzy a počítačové školenia už od roku 1996. Poskytujeme aj kvalitné rekvalifikačné kurzy, IT tréningy, skupinové vzdelávanie, odborné semináre a manažérske školenia.
Vzdelávacie aktivity:Realizujeme viac ako 100 druhov IT kurzov a školení špecializovaných na : Microsoft Office, databázy, prezentačné programy, počítačovú grafiku, digitálnu fotografiu, AutoCAD, MS Project, programovanie, Oracle, tvorbu web stránok, operačné systémy Windows, Linux ako aj servery a školenia CISCO. Kurzy pre asistentky, Komunikačné zručnosti, Obchodné školenia, Prezentačné zručnosti, Manažérske kurzy...