pozadie
Posledná zmena: 26.01.2015

Kurz Manikér - manikérka

Miesto realizácie kurzu:Budyšínska 20, 831 03 Bratislava
Kurz sa poskytuje: Bratislava
Cena kurzu (cena s DPH):400 EUR
Poznámka k cene:Možnosť platby na splátky. Zľava -10% z ceny rekvalifikačného kurzu pri zaplatení celej sumy naraz najneskôr v deň začatia kurzu, len pri skupinovej výučbe.
Popis akreditácie:akreditácia vydaná Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR pod číslom 2477/2012/73/3
Dátum vydania akreditácie:16.07.2012
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu:Absolvent vzdelávacieho programu v teoretickej oblasti má poznatky z bezpečnosti pri práci a hygieny, o kožných chorobách a chorobách nechtov, o zariadení manikérskych miestnosti (nábytok), o manikérskych nástrojoch a ich použití, vie určiť povolené a nepovolené manikérke služby, ovláda pracovné postupy pri manikúre, modelovaní a lakovaní nechtov, pozná kozmetické prípravky na prirodzené nechty na modelovanie a lakovanie nechtov, vie ich aplikovať.
V praktickej časti absolvent ovláda diagnostiku kože na ruke a choroby nechtov, má zručnosti v ošetrovaní
zdravých a chorých rúk a nechtov, ovláda techniku klasickej, francúzskej a japonskej manikúry, správne
aplikuje kozmetické prípravky, má zručnosť pri modelovaní nechtov na rukách gélovou a akrylovou technikou, ovláda zdobenie, lakovanie, leštenie, predlžovanie a spevňovanie nechtov na rukách.
Vie si zariadiť vlastný manikérsky salón nábytkom a potrebnými manikérskymi pomôckami
Absolvent vie poradiť zákazníkom, ako sa majú starať o svoje ruky v domácom prostredí.
Organizačné údaje o kurze:KURZ JE VHODNÝ AJ PRE ÚPLNÝCH ZAČIATOČNÍKOV.
NIE JE POTREBNÉ PRED NÁSTUPOM NA VÝUČBU OVLÁDAŤ ŽIADNE ZÁKLADY Z UVEDENEJ PROFESIE.
PROGRAM VÝUČBY PRISPÔSOBUJEME POŽIADAVKÁM UCHÁDZAČOV, CIEĽ JE JEDEN, ZVLÁDNUŤ VŠETKO, ČO JE PRE DANÝ ODBOR POTREBNÉ.
UMOŽŇUJEME POHYBLIVÚ FORMU ŠTÚDIA - Nie je podmienkou kurz ukončiť v termíne, na ktorý sa nastúpi, ale pri nepredvídaných prekážkach, vo výučbe sa môže pokračovať v ďalšom termíne, bez navýšenia poplatku. Možnosť striedania výučby v dopoludňajších aj popoludňajších hodinách.

NA PRAKTICKÚ VÝUČBU NIE JE PODMIENKOU ZABEZPEČOVAŤ SI MODELKY, ZABEZPEČUJE ICH AGENTÚRA.
Rozsah kurzu:284 h.
Doplňujúce informácie:Cieľová skupina: Osoby so záujmom pracovať v oblasti manikérskych služieb Profil: Absolvent vzdelávacieho programu v teoretickej oblasti má poznatky z bezpečnosti pri práci, prvej pomoci, práva a hygieny, o kožných chorobách a chorobách nechtov, o zariadení manikérskych miestnosti (nábytok), o manikérskych nástrojoch a ich použití, určí zmeny nechtov suvisiacich s poruchami zdravia, vie určiť povolené a nepovolené manikérke služby, ovláda pracovné postupy pri manikúre, modelovaní a lakovaní nechtov, pozná kozmetické prípravky na poškodené prírodzené nechty na modelovanie a lakovanie nechtov, vie ich aplikovať. Ovláda prevádzkový poriadok. V praktickej časti absolvent ovláda diagnostiku kože na ruke a choroby nechtov, má zručnosti v ošetrovaní zdravých a chorých rúk a nechtov, ovláda techniku klasickej, francúzskej a japonskej manikúry, správne aplikuje kozmetické prípravky, má zručnosť pri modelovaní nechtov na rukách gélovou a akrylovou technikou, ovláda zdobenie, lakovanie, leštenie, predlžovanie a spevňovanie nechtov na rukách. Vie si zariadiť vlastný manikérsky salón nábytkom a potrebnými manikérskymi pomôckami Absolvent vie poradiť zákazníkom, ako sa majú starať o svoje ruky v domácom prostredí. Odborný garant: Ing. Božena Hornická Lektori: Dana Hrbáčková , Ján Masarovič , Jana Hrvoľová , Judr. Ľubomíra Krchníková , MUDr. Halka Ležovičová , MUDr. Zuzana Holčíková , RNDr. Mário Ležovič PhD., MPH
Kontaktné údaje
Kontaktná osoba:
Meno:p. Gališová
Telefón:+421905123858;+421910220325;+421244442205
Vzdelávacia inštitúcia:
Názov:Vzdelávacia agentúra AMOS-K, spol. s r.o.
Adresa:Budyšínska 20, 83103 Bratislava